فروش انواع دستگاه های فتوکپی ، دستگاه فتوکپی استوک با مناسب ترین قیمت ، دستگاه های فتوکپی ریکو ، شارپ ، کونیکا  
تلفن : 88838624     88838418

بهترین قیمت دستگاه کپی

بهترین قیمت دستگاه کپی رنگی استوک با برند کونیکا مینولتا مدل های C452,C552,C652,C6501,C6000,C7000,C654,C754 را ازشرکت کپی پرشیا با بهترین گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله بخواهید.
هدف ما ارایه بهترین دستگاه بهترین خدمات و بهترین قیمت به مصرف کننده میباشد. در هنگام خرید دقت کنید نسبت به قیمت چه مدت زمان و با چه شرایطی از فروشنده گارانتی دریافت میکنید.

دستگاه های کپی ریکو نسبت به توشیبا و شارپ از نظر قیمت قطعات و موجودی قطعات هم ارزان تر و هم فراوان تر از هر دو برند است و در خرید دستگاه مهمترین چیز موجود بودن قطعات و قیمت قطعات دستگاه است که ریکو در این زمینه از بقیه برندها در ایران جایگاه بهتری دارد. برای مثال یونیت درام آکبند ریکو در تمامی مدل ها موجود میباشد اما هیچ مدل از دستگا های شارپ و توشیبا حتی یونیت درام استوک هم در بازار موجود نیست به همین دلیل اولویت اول برای خرید در هر مدل دستگاه ابتدا موجود بودن اجناس آن است.

بهترین خرید شما زمانی مشخص میشود که از دستگاه یکسال پس از کارکرد راضی بوده و فقط مواد مصرفی همچون تونر را برای آن تعویض کنید.

به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید فقط یکبار با مهندسین مشاور ما در زمینه ی خرید دستگاه مشاوره کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

ارسال نظر / پرسش
نام شما
ایمیل
متن
کد زیر را وارد کنید
لیست نظرات کاربران
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح