فروش انواع دستگاه های فتوکپی ، دستگاه فتوکپی استوک با مناسب ترین قیمت ، دستگاه های فتوکپی ریکو ، شارپ ، کونیکا  
تلفن : 88838624     88838418

دستگاه کپی ارزان

دستگاه کپی ارزان با بالاترین کیفیت و گارانتی واقعی شرکت را از ما بخواهید دستگاه کپی دست دوم+ دستگاه کپی استوک اروپا+ دستگاه کپی با قیمت مناسبت+ قیمت فتوکپی رنگی کونیکا به صورت ویژه+ بهترین قیمت فتوکپی ریکو

در خرید دستگاه فتوکپی استوک قیمت به هیچ عنوان ملاک نیست به دلیل اینکه هر چه دستگاه تمیز تر و به آکبند نزدیکتر باشد طبیعتا قیمت آن نیز بالا تر خواهد رفت. پس هنگام خرید به قیمت نباید توجه کرد به تمیز بودن و فرد مورد نظری که از آن خرید میکنید توجه کنید. دستگاه های استوک از قیمت های مختلفی برخوردار است که نسبت به کنتور و تمیز بودن آن است برای مثال دستگاه کونیکا مینولتا مدل c452 را میتوان از 10 میلیون تا 14 میلیون ارایه کرد که طبیعتا دستگاه 9میلیونی دارای یونیت های در حد آکبند میباشد. ما در نظر داریم تمامی دستگاه هایی که به بازار عرضه میکنیم در حد آکبند بوده و مشتریان نیز رضایت کامل داشته باشند. 

همواره ما با خدماتی نوین شما را در امر ماشینهای اداری یاری میکنیم و پشتیبان شما هستیم.

با وجود نوسانات شدید ارز در چند ماه اخیر قیمتها بسیار تغییر کرده و ارزان ترین دستگاه فتوکپی استوک 4میلون تومان میباشد پس نباید گول قیمت پایین دستگاه را بخورید به دلیل اینکه دستگاه ایران کارکرد را با قیمت پایین به شما میفروشند و عواقب خرید دستگاه با قیمت پایین با شماست و با هزینه های بالا روبرو خواهید شد. هنگام خرید دستگاه ابتدا از اصالت دستگاه اطمینان حاصل کنید سپس خریداری کنید که بعدها متحمل هزینه نشوید . دستگاه استوک دارای قطعات فابریک میباشد که در دستگاه ایران کارکرد قطعا تمامی این قطعات تعویض شده و قطعات چینی جایگزین آنها شده است و به همین دلیل این قطعات برای شما کار نخواهد کرد و شما را به دردسر می اندازد پس فقط دستگاه استوک خریداری کنید تا با این مشکلات روبرو نشوید.
ارسال نظر / پرسش
نام شما
ایمیل
متن
کد زیر را وارد کنید
لیست نظرات کاربران
با سلام می خوستم یک دستگاه کپی جهت کار صحافی همرا ه با قیمت مناسب معرفی کنید در تاریخ سه شنبه 13 شهريور 1397
از لحاظ موجود بودن قطعات در بازار کدام مدل دستگاه کپی بهتر است لطفا مدل آن را همرا با قیمت اعلام نمایید باتشکر
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح