ویدئوهای آموزشی کپی پرشیا
فروش انواع دستگاه های فتوکپی ، دستگاه فتوکپی استوک با مناسب ترین قیمت ، دستگاه های فتوکپی ریکو ، شارپ ، کونیکا  
تلفن : 88838624     88838418
جهت مشاهده ویدئوهای آموزشی کلیک کنید

فروش دستگاه کپی

در زمینه فروش دستگاه کپی شارپ با مشاورین شرکت کپی پرشیا تماس حاصل نمائید تا شما را نسبت به خرید بهترین مدل راهنمایی کنند.

امروزه فروش دستگاه های استوک خیلی مشکل شده است مشتری ها خیلی بد قانع میشوند احساس میکنیم که آنها همواره تخفیف میخواهند. تمامی افرادی که در کار فروش دستگاه فتوکپی هستند مشاهده میکنند که این روزها فروختن کالا یا خدماتشان مشکل تر شده است . چرا؟ به خاطر اینکه ما داریم اصولمان را فرامش میکنیم. چه زمانی ما میتوانیم حقمان را بگیریم و بگوییم که کالای ما چقدر ارزش دارد متاسفانه خرید و فروش دستگاه فتوکپی با مشکلات زیادی مواجه است آن هم به دلیل وجود افراد سودجو و بی ثبات بودن قیمت دستگاه های استوک ودست دوم نسبت به آکبند . خرید دستگاه فتوکپی مستلزم اعتماد دو طرفه ی خریدار و فروشنده میباشد که امروزه متاسفانه هیچکدام نمیتوانند به هم اعتماد کنند اما ما در تلاشیم که با ارایه ی خدمات به روز و عرضه نمودن دستگاه با کیفیت و با اصالت اعتماد مشتریان را جلب نموده تنها هدف ما جلب رضایت مشتری است. هنگام خرید از استوک بودن و تمیز بودن دستگاه و واقعی بودن کنتور دستگاه توسط یک کارشناس اطمینان حاصل کنید و از شرایط گارانتی آگاه باشید زیرا اکثر فروشندگان مواد مصرفی را گارانتی نمیکنند که این خلاف عرف بوده زیرا تمام قطعات یک دستگاه فتوکپی مواد مصرفی است. شرکت کپی پرشیا بهترین گارانتی را به شما عرضه می کند که گارانتی بی قیدو شرط میباشد که در زمان دستگاه هر مشکلی برای دستگاه پیش بیاید بدون کوچکترین هزینه رفع میکند. 

قبل از اینکه خریدی انجام بدهید آدرس و شماره تلفن واقعی فروشنده را بررسی کنید و نسبت  صحت آن اطمینان حاصل نمایید. به این منظور که اگر بعدا برای شما سوالی پیش بیاید و یا به مشکلی برخورد کنید این آدرس و شماره در دسترس شما است و میتوانید به آنها مراجعه کنید و یک نسخه ی نهایی از شرایط و ویژگیهای محصول را که فروشنده تهیه کرده است را به دقت مطالعه کنید حتی اگر این کار برای شما خسته کننده و ملال آور باشد . شرایط و ویژگیها را به دقت بررسی کنید. اگر شما از دستگاه راضی نیستید آیا میتوانید آن رامرجوع و پول خود را دریافت کنید؟ ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین نیز هستیم .

در هنگام خرید فقط یک بار با مهندسین مشاور ما تماس بگیرید و مشاوره کنید.

 

 

ارسال نظر / پرسش
نام شما
ایمیل
متن
کد زیر را وارد کنید
لیست نظرات کاربران
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح