فروش انواع دستگاه های فتوکپی ، دستگاه فتوکپی استوک با مناسب ترین قیمت ، دستگاه های فتوکپی ریکو ، شارپ ، کونیکا  
تلفن : 88838624     88838418

قیمت دستگاه های کپی

به دلیل بالا بودن قیمت دستگاه های کپی آکبند در بازار و توان خرید پایین مصرف کنندگان، دستگاه های استوک وارد کشورهای جهان سوم شد و کم کم جای خود را در بین مصرف کنندگان باز کرد.

شرکت کپی پرشیا به صورت مستقیم وارد کننده دستگاه های فتوکپی استوک از اروپا و امریکا میباشد وبه صورت تخصصی آماده ارایه خدمات و پشتیبانی و آموزش به مشتریان میباشد.

هدف ما بهترین انتخاب جهت خرید با بالا ترین کیفیت و کمترین هزینه برای مشتریان میباشد.قبل از هرگونه خرید باید در نظر داشته باشید نسبت به کار روزانه و تعداد برگی در طول روز با دستگاه کار خواهید کرد مارک و مدل دستگاه را انتخاب کنید. نسبت به قیمت و کار کرد و دستگاه های سرعت پایین شارپ گزینه ی بهتری نسبت به بقیه ی برند های موجود در بازار است و در در دستگاه های سرعت بالا و صنعتی ریکو گزینه ی بهتری نسبت به تمام مدل های موجود است. در نظر داشته باشید از شرکت هایی خرید کنید که دارای تیم تکنسین با تجربه و کار آمدی باشند در غیر اینصورت در هنگام نیاز به خدمات با مشکل مواجه خواهید شد. سعی کنید از شرکت های معتبر موجود در تهران خرید کنید به دلیل اینکه افرادی که در شهرستان ها فعالیت دارند ممکن است دستگاه ایران کارکرد و یا قاچاق به شما بفروشند.

قبل از هرگونه خرید فقط یک بار با مهندسین مشاور ما تماس بگیرید تا بهترین خرید را داشته باشید. 

 

ارسال نظر / پرسش
نام شما
ایمیل
متن
کد زیر را وارد کنید
لیست نظرات کاربران
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح