فروش انواع دستگاه های فتوکپی ، دستگاه فتوکپی استوک با مناسب ترین قیمت ، دستگاه های فتوکپی ریکو ، شارپ ، کونیکا  
تلفن : 88838624     88838418

قیمت دستگاه کپی استوک

قیمت دستگاه کپی استوک ریکو، شارپ، کونیکامینولتا، پلاترHP، ریسوگراف، توشیبا+ قیمت به روز دستگاه کپی، قیمت به روز دستگاه کپی استوک، واردکننده و مرکز فروش دستگاه فتوکپی رنگی در شرکت کپی پرشیا

قیمت دستگاه کپی استوک بستگی به شرایط کارکرد و تمیز بودن آن دارد هر نوع و مدل دستگاه کپی برای ایده آل بودن دارای فاکتورهایی میباشد که شما میتوانید با تماس با مشاورین زبده ما از آنها مطلع شوید.

در اروپا و امریکا دستگاه های کپی به صورت اجاه به مدت یکسال در دست مصرف کنندگان قرار میگیرد و بعد از اتمام یکسال شرکت دستگاه ها را جمع آوری و دستگاه جدید خود را نزد مصرف کننده قرار میدهد حال این دستگاه های جمع آوری شده به دلیل اینکه هزینه ی بازیافتشان بالا میباشد به کشورهای جهان سوم فروخته میشود. اغلب این دستگاه ها در حد آکبند و فقط نیاز به سرویس  دارند که اگر سرویس درست انجام شود دستگاه تا مدت ها هیچگونه ایرادی نخواهد داشت.اکثر دستگاه های موجود در بازار از نظر موجودی قطعات هیچگونه کمبودی ندارند و تمامی قطعاتشان در بازار موجود میباشد. کمبود قطعات فقط در مدلهای زیراکس مشاهده میشود که باید در هنگام خرید از فروشنده بابت تامین قطعات اطمینان حاصل کنید.

ارسال نظر / پرسش
نام شما
ایمیل
متن
کد زیر را وارد کنید
لیست نظرات کاربران
ابی در تاریخ يكشنبه 20 آبان 1397
دستگاه 452 قیت بدین
پاسخ :  قیمت فقط تماس
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح