فروش انواع دستگاه های فتوکپی ، دستگاه فتوکپی استوک با مناسب ترین قیمت ، دستگاه های فتوکپی ریکو ، شارپ ، کونیکا  
تلفن : 88838624     88838418

قیمت دستگاه کپی

در بازار ایران قیمت دستگاه کپی نسبت به مارک و مدل و نوع  آن از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد، که انواع آن عبارتند از فتوکپی سیاه و سفید و رنگی که هر کدام شامل 3 بخش شرکتی- نیمه صنعتی و صنعتی می باشد.
دستگاه فتوکپی، دستگاه الکترومکانیکی است که از سند یا تصاویر بصری بر روی کاغذ کپی تهیه می کند. اکثر ماشین های فتوکپی امروزه از روش الکتروفتوگرافی استفاده می کنند. فتوکپی به طور گسترده در تجارت، دولت و تحصیل استفاده می شود.
دستگاه کپی کونیکا ساخت یک شرکت ژاپنی تولیدکننده ی لوازم عکاسی، فیلم برداری و فیلم عکاسی و چاپگر لیزری بود. این شرکت که کار خود را در سال 1873 میلادی آغاز کرده بود سرانجام با پیوستن به شرکت مینولتا در سال 2003 شرکت کونیکا مینولیتا را تشکیل داد.
 قیمت دستگاه های کپی:
به دلیل بالا بودن قیمت دستگاه های کپی آکبند در بازار و توان خرید پایین مصرف کنندگان، دستگاه های استوک وارد کشورهای جهان سوم شد و کم کم جای خود را در بین مصرف کنندگان باز کرد.
 

هنگام خرید دستگاه کپی به چند نکته باید توجه داشت: ۱_خرید از فروشگاه و شرکت های معتبر که بعد از فروش دستگاه جوابگوی خدمات و گارانتی قید شده باشند ۲_از استوک بودن دستگاه مطمئن شویم به دلیل اینکه یک سری افراد سود جو دستگاه های داخل ایران کارکرد را بازسازی کرده و بعد رنگ لعاب دادن به آن دوباره با قیمت پایین تر به مشتری میفروشند ۳_دستگاه کم کارکرد و کنتور واقعی آن پایین باشد،دستگاه کپی استوک به شرطی درست و بدونه اذیت کار میکند که کار کرد واقعی آن پایین باشد و توسط تکنسین های متخصص سرویس و بازسازی شود
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح